Szabó Autójavító Gondnok - álláshirdetés

  1. Szabó Autójavító Kft.
  2. Gondnok - álláshirdetés
2022.08.29.
Aktuális autószalon-információk

Gondnok - álláshirdetés

Dinamikusan fejlődő családi vállalkozásunk határozatlan időre keres gondnok (karbantartó / udvaros) pozícióra munkavállalót.

Gondnok

Cégünk, a Szabó Autójavító Kft. több, mint 30 éve foglalkozik a Volkswagen konszern elismert márkaszervizeként személy- és haszongépjárművek karbantartásával és javításával.

Feladatok

  • a vállalat telephelyeinek karbantartása, rendszeres ellenőrzése
  • ellenőrzés során feltárt hibák, hiányosságok azonnali jelentése
  • feladatkörben használatos eszközök, gépek tisztán- és karbantartása
  • évszaknak megfelelő kertészeti / karbantartási munkák (seprés, gereblyézés, metszés, hókotrás, stb.)
  • egyéb, a cég működéséhez szükséges alapvető kisegítő feladatok

Elvárás

  • fizikai tűrőképesség
  • megoldásorientált hozzáállás
  • műszaki affinitás
  • önálló munkaszervezés, munkavégzés
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • minimum 8 osztályos végzettség

Előny, de nem feltétel

  • közeli lakóhely (Budapest, XVI. kerület)
  • hasonló (létesítmény karbantartás) munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • versenyképes bérezés
  • bejelentett munkaviszony
  • minőségi munkaruha, védőfelszerelések és munkaeszközök
  • stabil, biztonságos és barátságos munkahely, modern környezet
  • részvétel a céges eseményeken
  • egyéb juttatások
  • konkrét feladatlista

Bérezés megegyezés szerint, állásinterjú során.

Jelentkezését e-mailben, egy hónapnál nem régebbi, fényképes önéletrajzzal a szabo.mate@szaboauto.hu címre várjuk!

Bejelentkezés a hírlevélhez

Hírlevelünkkel rendszeresen információkat kap autókereskedésünkről és exkluzív ajánlatainkról.

A megadott adatok hibásak. Próbálkozzon újra.

Kérjük, válasszon megszólítást!

Sajnos a hírlevél regisztrációval kapcsolatosan probléma merült fel. Kérjük, próbálkozzon újra később.

checkbox_default

Köszönjük!

Sikeresen feliratkozott hírlevelünkre.

Küldünk Önnek egy levelet, amely tartalmaz egy megerősítő hivatkozást, melyet el kell fogadnia a regisztráció véglegesítéséhez.