Személygépjármű sofőr - álláshirdetés

Nagy múltú, dinamikusan fejlődő, 16. kerületi cégünk határozatlan időre keres munkavállalót személygépjármű sofőr pozícióra.
Álláshirdetés - Sofőr

Feladatok

  • Ügyfeleink, partnereink személygépkocsijának magabiztos, biztonságos vezetése
  • A napi terv és a hozom-viszem koordinátor utasítása szerint a telephelyről (szervizből) kiszállás adott címre, a gépjármű átvétele után beszállítása a telephelyre (szervizbe), majd a gépjármű visszaszállítása
  • Gépjármű átvételkor jegyzőkönyv kitöltése, a gépjármű állapotának felmérése, ügyfél kéréseinek, panaszainak rögzítése
  • Telephelyen (szervizben) egyeztetés a szerviztanácsadó kollégával

Elvárások

  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Gépjárművezető munkakörben szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Csapatmunkára való készség
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Igényes, ápolt megjelenés és jellem
  • Műszaki és informatikai affinitás
  • Tanulásra való hajlandóság
  • Legalább középfokú iskolai végzettség (érettségi)
  • Precíz, pontos, rugalmas munkavégzés

Előny, de nem feltétel

  • Budapesti város ismeret
  • Közeli lakóhely
  • Középfokú angol nyelvvizsga

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Bejelentett munkaviszony
  • Stabil, biztonságos és barátságos munkahely
  • Céges telefon
  • Részvétel a céges eseményeken
  • Egyéb juttatások

Bérezés megegyezés szerint.

Jelentkezését e-mailben, egy hónapnál nem régebbi, fényképes önéletrajzzal a szabo.mate@szaboauto.hu címre várjuk!